shape hero-img

طراحی وب سایت وپورتال

امروزه با توجه به وارد شدن دنیای مجازی و اینترنت به زندگی مان , طراحی سایت و داشتن یک وب سایت برای معرفی محصولات و خدمات تجارتمان به امری لازم و ضروری تبدیل گردیده است که گروه `` مبین رایانه پیشکسوتان `` با بررسی ابعاد وجودی و حیطه فعالیت سازمان شما اختصاصی ترین طراحی سایت و پورتال را در اختیار شما قرار می دهد.

انواع بسته های طراحی وب سایت

پورتال

پورتال مبین رایانه پیشکسوتان ، درگاه ، دروازه یا مکانی است که اطلاعات ، اسناد و امور مهم اعم از اطلاعات و اسناد درون سازمان و سازمان های مرتبط را بصورت یکپارچه ، سازماندهی و مدیریت می نماید و امکان ثبت و تغییر و مدیریت اطلاعات ، اسناد ، پرسنل و کاربران را بصورتی جامع و به روش های مختلف تحت وب و تحت شبکه های گوناگون دیگری مانند شبکه های اینترانت و… فراهم می نماید.

وب سایت های داینامیک

گروه مبین رایانه پیشکسوتان در طراحی سایت داینامیک برای صاحب و مدیر وب سایت یک پنل مدیریت مجزا ایجاد می نماید تا او بتواند به سهولت به تولید و مدیریت محتوا، تصاویر و عکس ها بپردازد.

در طراحی سایت داینامیک احتیاج به ایجاد مداوم تغییرات و بروزرسانی ها در مطالب و نوشته های سایت نیاز می باشد و با توجه به کارکرد و کاربرد سایت و همینطور نوع کاربران و مخاطبان بازار هدف آن ایجاد و تغییر می یابند.

وب سایت های استاتیک

وب سایت های استاتیک طراحی شده گروه مبین رایانه پیشکسوتان، فقط دارای یک قالب گرافیکی و محتوای اولیه ای که توسط کارفرما ارائه می شود ایجاد می گردد.

در سایت های استاتیک الزامی جهت تغییرات دائم و بروزرسانی های مداوم آنها نیاز نمی باشد. این دسته از سایتها اساسا تنها به منظور معرفی و نمایش کالا و خدمات به کار می روند. امور آپدیت و بروز رسانی مطالب این دسته از سایت ها دیر به دیر و با فواصل طولانی زمانی انجام می گیرد و الزامی به ارائه خدمات به صورت اینترنتی در این مدل سایتها وجود ندارد.

خدمات طراحی وب سایت و پورتال

طراحی سایت های سفارشی

در ایجاد یک وب سایت سفارشی، سلایق ایده آل خود را از رنگ ها، عکس ها، فیلم ها، فونت ها و خیلی موارد بیشتر را اعمال نظر خواهید کرد. اما هنوز هم، طراح تصمیم خواهد گرفت که اگر آن رنگ یا عکس یا .. برای کسب و کار شما مناسب است در سایت استفاده شود و در واقع مشاوره حرفه ای می دهد.

طراحی سایت سازمانی

در سایتهای سازمانی،اهداف،کلیات،سخن مدیر،معرفی اعضا، اطلاعیه ها ،اخبار و بخش نامه ها، چارت سازمانی ، ارائه بیلان کاری،گزارش عملکرد،مناقصات و مزایده ها و … از امکانات معمول خواهد بود. همچنین گالری تصاویری وجود داشته تا آخرین برنامه ها و افتتاحیه ها و مراسمات مورد نظر را پوشش دهد.

طراحی فروشگاه الکترونیک

فروشگاه آنلاین یا فروشگاه اینترنتی یک وب سایت است که مانند یک فروشگاه سنتی، اجناس مختلفی را به صورت آنلاین برای فروش عرضه می کند. خریداران پس از ورود به سایت فروشگاه اینترنتی،کالاهای مورد نظر خود را مشاهده و سفارش می دهند.

راه اندازی سیستم پرداخت الکترونیک برای شرکت ها و سازمان ها

پرداخت اینترنتی به پرداختن پول از طریق اینترنت، در قبال دریافت کالا یا خدمات اطلاق می شود به طوری که این پرداخت بدون نیاز به حضور فیزیکی در بانک یا فروشگاه و از طریق اینترنت انجام شود. در واقع خریدار با استفاده از کارت بانکی خود می تواند از اینترنت خرید کند و پول آن را همان موقع پرداخت نماید.